Ultimate Speed Akkumulátor töltő, autó és motor akkumulátorokhoz, Ultimate Speed ULGD 10 A2 LCD kijelzős Prémium (ULGD10A2)

Ultimate Speed Akkumulátor töltő, autó és motor akkumulátorokhoz, Ultimate Speed ULGD 10 A2 LCD kijelzős Prémium (ULGD10A2)

17 900 Ft
Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

Ajánlataink a termékre

 

Ultimate Speed Akkumulátor töltő, autó és motor akkumulátorokhoz, Ultimate Speed ULGD 10 A2 LCD kijelzős Prémium (ULGD10A2)

17 900 Ft
+ 1 990 Ft szállítási díj
Raktáron
irány a bolt »
depohaz.hu
Termékleírás
Töltési áram max. 10 A (12 V); max. 5 A (24 V)
Környezeti hőmérséklet -20°C/+50°C
Üzemi feszültség 220 – 240 V~ 50 – 60 Hz
Töltési elv kijelzése 3. program (14,4 V/10,0 A)
Méretek kb. 21,5 x 9,3 x 5,6 cm (H x Sz x M)
Kábelhossz 1 x kb. 2,20 m (tápkábel) és 1 x kb. 1,80 m (töltőkábel)
Súly kb. 800 g

Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!

  • Impulzustöltés a lemerült akkumulátorok felélesztéséhez (ha az akkumulátorfeszültség >2 V még fennáll – csak 12 V-os akkumulátorok esetén)
  • Téli töltési mód alacsony kültéri hőmérséklethez (12 V-os és 24 V-os akkumulátorokhoz)
  • Fordított polaritás, rövidzárlat és túlterhelés elleni védelemmel
  • Hosszú távú kapcsolat a töltési állapot optimális fenntartásához szulfátképződés nélkül
  • Tápkábellel az akkumulátorhoz való fix rögzítéshez, kábelsarukkal és dugóval


Galéria

Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.